02188300876 - 02188310162

چاپ لیبل

مجموعه شهر لیبل و ریبون با به کارگیری کارشناسان و متخصصان با تجربه و متعهد و با بهره گیری از جدیدترین فن آوری روز دنیا و به پشتوانه نیروهای مجرب و ماشین آلات مدرن ( FLEXO ) و کارآمد آماده ارائه خدمات چاپ و بسته بندی به واحدهای تولیدی اعم از صنایع غذایی /آشامیدنی /دارویی/بهداشتی و... می باشد .

 مجموعه ی ما توانایی چاپ تا 6 رنگ و حک کردن طلاکوب بر روی لیبل های کاغذی-صدفی-ترنسپرنت-متالایز و دیگر رویه ها را دارا می باشد .

 مراحل سفارش چاپ بر روی برچسب اینگونه میباشد که شما ابتدا طرح مورد نظر خود را همراه با ابعاد مورد نظر و جنسی که بر روی آن چاپ قرار است صورت گیرد به مجموعه ما اعلام می کنید ، ما برای شما طرح آماده شده و اصلاحاتی که باید بر روی آن صورت گیرد را انجام میدهیم و بعد از تایید نهایی شما پروسه چاپ انجام میگیرد .

 از لیبل بر روی محصولات به عنوان نوعی معرف استفاده می شود. در اکثر محصولات از قبیل محصولات آرایشی و غذایی و... می توانیم از لیبل و یا برچسب استفاده کنیم. معمولا در چاپ لیبل اطلاعات جزئی و کوتاهی را درمورد محصولات داریم که قیمت و کارایی محصول را نشان می دهد. در چاپ برچسب می توانیم از نوشته و یا تصاویر استفاده کنیم و اطلاعات مفید و خوبی را در چاپ لیبل قرار دهیم. چاپ لیبل در انواع مختلفی صورت می گیرد مثلا چاپ لیبل در مناطق ناهموار سخت تر از چاپ لیبل معمولی است و با استفاده از دستگاه های مخصوصی انجام می گیرد. چاپ لیبل مورد استفاده به دو صورت پرسی و یا دمیدن صورت می گیرد که در چاپ پرسی چاپ برچسب به صورت فشاری بر روی محصولات درج می شود وبرای محصولات جامد و سخت مورد استفاده قرار می گیرد و نوع دیگر چاپ برچسب از نوع دمشی می باشد که برای لوازم ظریف و شکننده مورد استفاده قرار می گیرد تا به محصولات ضربه ای وارد نشود و در این نوع چاپ لیبل به محصول آسیبی وارد نمی شود.

 چاپ برچسب

چاپ لیبل را برخی از افراد به عنوان چاپ برچسب می شناسند که در واقع همان چاپ لیبل بوده و برای توضیحات محصولات به کار می رود. برای چاپ برچسب از کاغذ های مختلفی استفاده می شود که کاغذ گلاسه بیشترین کاربرد را دارد.

 قیمت چاپ لیبل – قیمت چاپ برچسب

قیمت چاپ لیبل بر اساس نوع کاغذ مورد استفاده در آن تعیین می شود و همچنین انواع لیبل ها دارای قیمت چاپ برچسب متفاوتی هستند. اینکه در چاپ لیبل از چه نوع روشی استفاده شود و همچنین چاپ برچسب بر روی چه سطحی انجام می گیرد می تواند در قیمت چاپ لیبل موثر باشند.  شما می توانید سفارش چاپ لیبل خود را از طریق فروشگاه شهر لیبل و ریبون انجام دهید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :